Arta Elezaj nuk ndalet, pozon të pasmet nga pushimet - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 11:25

Arta Elezaj nuk ndalet, pozon të pasmet nga pushimet

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 11:25

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj po vazhdon të shijoj pushimet në vende luksoze.

Elezaj vazhdimisht poston fotografi në rrjetin social Instagram ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Lexo Edhe:

Derisa ka pozuar nga pas, ajo ka nxjerr në pah linjat perfekte të trupit të saj.

Padyshim se as komentet nga fansat nuk kishin si të mungonin.