Arta Elezaj nuk ndalet, kësaj radhe tregon gjoksin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/07/2020 0:33

Arta Elezaj nuk ndalet, kësaj radhe tregon gjoksin

Rozë

Gazeta Express

11/07/2020 0:33

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj po vazhdon pushimet e saj në Budva të Malit të Zi

Arta Elezaj po vazhdon me postimin e fotove të nxehta nga ishulli i Sveti Stefanit në Mal të Zi.

Bukuroshja kosovare kishte shkuar në qytetin turistik me t’u lehtësuar masat kundër pandemisë së koronavirusit dhe duket se më nuk do të kthehet në Kosovë.

View this post on Instagram

?

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

E derisa është atje ajo nuk ka hezituar që t’i tregojë asetet e saj.

Në fototgrafitë e fundit bukuroshja tregon pak më shumë gjoksin e saj derisa bën poza në një fustan të bardh veror të shkurtër. /GazetaExpress/