Arta dhe Kejvina, sa provokative më këto foto - Gazeta Express

Arta dhe Kejvina, sa provokative më këto foto

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 23:52

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Elezaj nuk ka të ndalur së postuari fotografi me Kejvina Kthellën

Kohëve të fundit ato janë shoqe të pandashme.

Bëhet fjalë për Arta Elezajn e cila edhe sonte ka gjetur kohë për të postuar dy fotografi ku shihet tepër e afërt me bukuroshen shqiptare Kejvina Kthella.

Pavarësisht se kjo e fundit u shfaq sot me një fotografi me një djalosh që besohet se është i dashuri i saj, në fotot me Artën të dy vajzat paraqiten shumë të afërta, gjë që ka nxitur thashethemet që bukuroshet mund të jenë biseksuale, derisa të dyja po e vazhdojnë qëndrimin në Dubai. /GazetaExpress/