Arta Bajrami tash e tutje do të bëjë muzikë vetëm për qejfin e saj - Gazeta Express

Arta Bajrami tash e tutje do të bëjë muzikë vetëm për qejfin e saj

Muzike

Gazeta Express

29/05/2020 15:22

Këngëtarja Arta Bajrami erdhi së fundmi me këngën “Pse mu”, bashkëpunim me vëllain e saj, producentin dhe këngëtarin Don Arbas.

Ajo deri më tash ka eksperimentuar në muzikë, madje në një̈ periudhë kohore kishte filluar të këndonte edhe nëpër dasma.

Mirëpo, në #Gjesi Arta ka thënë se tash e tutje do të bëjë̈ muzikë vetëm për qejfin e saj.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni më poshtë.