Arta Bajrami refuzon të përgjigjet: Burri im është më seksi! - Gazeta Express

Arta Bajrami refuzon të përgjigjet: Burri im është më seksi!

Gazeta Express

21/11/2020 17:30

Emisioni “Express Rozë” me Festa Qoqaj ka nisur premieren sot në televizionin T7.

Në rubrikën “Mes 2” javën e parë është e ftuar këngëtarja Arta Bajrami, e cila duhet të zgjedh njërin mes dy personazheve që ia kemi vënë përballë për një arsyje.

Se si është përgjigjur ajo dhe kë ka zgjedhur e kuptoni në linkun më poshtë./GazetaExpress

EXPRESS ROZE | “Mes 2” – Arta Bajrami