Art Abazi, melankolik në “Dora e jote” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 19:20

Art Abazi, melankolik në “Dora e jote”

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 19:20

Pop këngëtari Art Abazi ka lansuar këngën e tij më të re “Dora jote” që është një bashkëpunim i tij me një reper

Art Abazi ka gjetur kohë që në këto kohë koronavirusi të sjell një këngë për të gjithë fansat e tij.

“Dora jote” quhet kënga e tij e fundit që vije në bashkëpunim me reperin Lluni.

Muzika është pop me elemente latine që është edhe njëri prej zhanreve më të preferuara të Artit.

Muzika e kësaj këngë është punuar nga Gent Myftaraj derisa teksti është shkruar nga Fifi dhe Lluni. /GazetaExpress/