Arsenali përmbys Leicesterin në pjesë të parë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 13:54

Arsenali përmbys Leicesterin në pjesë të parë

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 13:54

Ka përfunduar pjesa e parë mjaft dramatike mes Arsenalit dhe Leicesterit, e vlefshme për javën e 26-të në Premierligë.

Tielemans fillimisht kaloi Leicesterin në epërsi në minutën e shtatë, shkruan Gazeta Express.

David Luiz barazoi shifrat në minutën e 39-të, kurse Lacazette përmbysi rezultatin disa sekonda para fundit të pjesës së parë. /Gazeta Express/