Arsenali përmbys gjithçka, shënon edhe Aubameyang - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

23/02/2020 18:05

Me i fundit

Arsenali përmbys gjithçka, shënon edhe Aubameyang

Sport

Gazeta Express

23/02/2020 18:05

Arsenali ka përmbysur rezultatin kundër Evertonit në ‘Emirates’

Brenda pak minutave, Arsenali ka përmbysur gjithçka dhe po e mposhtë 2-1 Evertonin në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin ‘Emirates’.

Pak minuta pasi Eddie Nketiah shënoi një gol të bukur në minutën e 27’ për 1-1, ka realizuar edhe Aubameyang.

Ai realizoi për 2-1 në minutën e 33’, pas një super asisti nga ana e David Luiz, raporton Gazeta Express.