Arsenal – Luton, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(33) "arsenal-luton-formacionet-zyrtare"

Arsenal – Luton, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

03/04/2024 19:38

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Lutonit, e vlefshme për javën e 31-të në Premierligë.

“Topçinjtë” kërkojnë me patjetër fitore, për të vazhduar fuqishëm garën për titull.

Lexo Edhe:

Aktualisht, Arsenali është në vendin e dytë me 65 pikë, dy më pak se Liverpooli që prin.

Në anën tjetër, Luton është në pozitën e 18-të me 22 pikë gjithsej.

Formacionet zyrtare: