Arsenal – Everton, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(35) "arsenal-everton-formacionet-zyrtare"

Arsenal – Everton, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

19/05/2024 16:09

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Evertonit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë.

Arsenali kërkon fitoren sot këtu dhe të shpresojë në gabimin e Manchester Cityt në anën tjetër.

Lexo Edhe:

Aktualisht, Arsenali është dy pikë prapa “Citizens” që përballen me Ëest Hamin në të njëjtin orar.

Në anën tjetër, Evertoni nuk ka ndonjë objektiv për të arritur.

Formacionet zyrtare: