Arrihet marrëveshja mes Richarlisonit dhe Tottenhamit - Gazeta Express
string(53) "arrihet-marreveshja-mes-richarlisonit-dhe-tottenhamit"

Arrihet marrëveshja mes Richarlisonit dhe Tottenhamit

Futboll

Gazeta Express

29/06/2022 22:48

Richarlison ka arritur marrëveshje personale me Tottenhamin.

Sulmuesi brazilian sot është marrë vesh me Tottenhamin për një kontratë afatgjate, njofton Fabrizio Romano.

Lexo Edhe:

Por, ende nuk është arritur marrëveshje mes dy klubeve, transmeton Gazeta Express.

Një takim mes dy klubeve është caktuar së shpejti për t’u diskutuar detajet mes dy klubeve.