Arrestohet një person në Radovish i cili ishte arratisur nga burgu i Strumicës - Gazeta Express

Arrestohet një person në Radovish i cili ishte arratisur nga burgu i Strumicës

Gazeta Express

30/03/2020 17:39

Një person nga Radishani (24) për të cilën ishte shpallur flet arrest nga burgu i Strumicës, është gjetur dhe arrestuar gjatë ditës së djeshme, përcjell GazetaExpress nga Telegrafi.

Siç informojnë nga MPB, më 29 mars në orën 16:30, policia nga stacioni policor Radovish ka arrestuar 24-vjeçarin F.J. Në mbrëmje, i arrestuari u transferua në burgun e Strumicës për të vuajtur dënimin e tij./GazetaExpress/B.Lika/