Arrestohet këngëtari kosovar - Gazeta Express
string(37) "arrestohet-kengetari-i-njohur-kosovar"

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 8:58

Arrestohet këngëtari kosovar

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 8:58

Këngëtari nga Gjakova, Alban Shehu, është arrestuar nga Policia e Kosovës. Dje, u raportua se ai sulmoi policinë, pasi e gjobitën për kundërvajtje në trafik.

Sakaq, bëhet me dije 42-vjeçari ishte në gjendje të dehur. Kjo ka bërë që Shehu të mos japë asnjë deklaratë në Komisariat.

Lexo Edhe:

Sipas aktvendim të Prokurorit të Shtetit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Kujtojmë që Alban Shehu është këngëtar i njohur në Kosovë. Ai ka disa albume me këngë popullore. Në aspektin personal është i martuar dhe babi i dy fëmijëve./abcnews.al

Alban Shehu