Arrestohen dy të mitur në Tetovë, i morrën veturën një personi - Gazeta Express
string(61) "arrestohen-dy-te-mitur-ne-tetove-i-morren-veturen-nje-personi"

Ballina

Gazeta Express

29/11/2022 14:39

Arrestohen dy të mitur në Tetovë, i morrën veturën një personi

Ballina

Gazeta Express

29/11/2022 14:39

Dje (28-nëntor) në ora 09:30 në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB- Tetovë, në prani të prindërve dhe një zyrtari nga Qendra për Çështje Sociale Tetovë, i kanë privuar nga liria dy të mitur nga Tetova dhe Kopanica e Tetovës, për arsye se gjysmë ore më herët në bulevardin “Blagoja Toska” në Tetovë në mënyrë të kundërligjshme kanë marrë veturën “Citroen” me targa të Tetovës.

Automjeti i është kthyer pronarit A.A. (35) nga Tetova dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tyre do të përgatitet parashtresa përkatëse.

Lexo Edhe: