Armaldo lë sonte shtëpinë e BBV Albania - Gazeta Express
string(39) "armaldo-le-sonte-shtepine-e-bbv-albania"

Armaldo lë sonte shtëpinë e BBV Albania

Rozë

Gazeta Express

18/03/2023 22:49

Publiku vendosi që mes Kristit, Luizit dhe Armaldos, ky i fundit të largohej nga shtëpia, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Luizi, Armaldo dhe Kristi ishin në nominim këtë javë. Ata u dënuan nga Vëllai i Madh pasi thyen një nga rregullat kryesore të programit, u futën njëkohësisht në tualet, gjë që ky format e ndalon në mënyrë kategorike.

Lexo Edhe:

Përmes një zarfi të zi që hyri në shtëpi javën e kaluar, Vëllai i Madh komunikoi se për shkak të thyerjes së rregullave, Luizi, Armaldo dhe Kristi do dërgoheshin në tre në televotim.