Arlind Ajeti shënon në barazimin e Clujit - Gazeta Express
string(41) "arlind-ajeti-shenon-ne-barazimin-e-clujit"

Arlind Ajeti shënon në barazimin e Clujit

Sport

Gazeta Express

02/03/2024 21:37

Arlind Ajeti ka gjetur golin e tretë në Liga 1 të Rumanisë me skuadrën e Clujit.

Mbrojtësi nga Kosova realizoi sonte në ndeshjen ndaj Farul Constanta, që u mbyll me rezultatin 1:1, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ajeti ishte autor i golit të shënuar në minutën e 82-të, që në fund doli të jetë i mjaftueshëm që Cluji të marrë së paku një pikë nga përballje.

Si zakonisht, reprezentuesi i Shqipërisë ishte titullar dhe luajti tërë ndeshjen.

Për Arlind Ajetin ishte kjo paraqitja e tij e 20-të në elitën e futbollit rumun me fanellën e Clujit. /Gazeta Express/

Standings provided by Sofascore