Arjola kthehet pak në Tropojë, vjen me foto interesante nga Valbona - Gazeta Express
string(66) "arjola-kthehet-pak-ne-tropoje-vjen-me-foto-interesante-nga-valbona"

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 22:43

Arjola kthehet pak në Tropojë, vjen me foto interesante nga Valbona

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 22:43

Aktorja dhe ylli televiziv i Big Brother Albania VIP, Arjola Demiri është parë në qejf të mirë sot

Aktorja shqiptare ka vendosur që vikendin e kaluar ta kalojë në Tropojë, vendin nga ajo e ka prejardhjen – pra në Veri të Shqipërisë.

Arjola në këtë vizitë Tropojës ka kaluar çaste të mira buzë lumit Valbona teksa ka qenë e veshur me stil.

Ajo ka pasur të veshur xhinse dhe një xhamper që ekspozonte belin e saj të kolmë. /GazetaExpress/