Arjola feston ditëlindjen, kaq vjeç mbushi ajo - Gazeta Express
string(45) "arjola-feston-ditelindjen-kaq-vjec-mbushi-ajo"

Arjola feston ditëlindjen, kaq vjeç mbushi ajo

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 21:00

Aktorja dhe ylli televiziv nga “Big Brother VIP Albania”, Arjola Demiri feston sonte ditëlindjen

Aktores i kanë shkuar sot shumë urime në Instagram, teksa fansat e saj e kanë uruar atë me urimet më të mira.

Lexo Edhe:

Arjola është njëri prej personazheve që si aktore më së shumti mori famë nga seriali “O sa mirë” në Kosovë, me rolin e Çbanës.

Ajo sot ka mbushur 38 vjet. /GazetaExpress/