Aristela dhe Mevlani u fotografuan bashkë në shtrat, reagon Ledjana - Gazeta Express

Aristela dhe Mevlani u fotografuan bashkë në shtrat, reagon Ledjana

Rozë

Gazeta Express

30/07/2021 18:56

Ditën e djeshme Mevlani mori vëmendjen e të gjithëve duke publikuar një foto pranë Aristelës në rrjete sociale. Dyshja shfaqeshin bashkë në një shtrat dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Ledjanës.

Ato kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram, pasi sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit.

Lexo Edhe:

Mirëpo, ç’thotë vetë Ledjana për gjithë këtë?

Me anë të një postimi, ajo iu ka kërkuar fansave të heqin dorë, duke thënë se nuk ka armiqësi me asnjë.

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, ka shkruar Ledjana.