Arilena shfaqet me foto të mahnitshme nga Bakuja e Azerbajxhanit - Gazeta Express
string(64) "arilena-shfaqet-me-foto-te-mahnitshme-nga-bakuja-e-azerbajxhanit"

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 20:39

Arilena shfaqet me foto të mahnitshme nga Bakuja e Azerbajxhanit

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 20:39

Këngëtarja shqiptare e ka festuar Vitin e Ri nga ky vend, derisa ka treguar pjesë të këtij pushimi që disa ditë në rrjetet sociale

Këngëtarja e hitit “Dashuria ime” ka vendosur që festat e fundvitit 2022 dhe këtij viti t’i kalojë në Baku të Azerbajxhanit.

Lexo Edhe:

Nga atje, Arilena ka shfaqur fotografi tejet interesante, teksa ka treguar bukuritë arketektonike të ish republikës së Bashkimit Sovjetik.

“Pjesa e dytë e Vitit të Ri”, ka shkruar poshtë disa fotove derisa ditë më parë ajo është parë duke festuar edhe në një party të madhe në këtë qytet. /GazetaExpress/