Ariana kthehet të tradita, bën thirrje të vishen teshat kombëtare - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

10/12/2019 21:30

Ariana kthehet të tradita, bën thirrje të vishen teshat kombëtare

Instant

Gazeta Express

10/12/2019 21:30

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana, e cila njihet edhe për këshillat që jep për modën ka bërë disa foto sonte me veshje kombëtare

Ajo është e njohur për stilin e saj të jetës që bën.

Jo vetëm me veshje moderne, por tanimë ajo ka bërë një thirrje interesante për vajzat kosovare.

“Kur modernizimi kaplon botën, ne çdo ditë e më shumë e ruajmë traditën. E jona dhe gjithmonë me ne!”, ka shkruar ajo.

Ndryshe Ariana, sapo është bërë nënë e fëmijës së katër me Ermalin. /GazetaExpress/