Ariana Grande, si jashtëtokësore me stil - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

28/05/2020 19:23

Ariana Grande, si jashtëtokësore me stil

Rozë

Gazeta Express

28/05/2020 19:23

Ariana Grande është dukur si jashtëtokësore me stilin e saj futuristik për videon e muzikës së saj Rain On Me

Fotot e saj janë publikuar të mërkurën dhe se ajo do të sjell një video të re pas pandemisë.

Ajo fotot i ka postuar në Instgram dhe diva 25 vjeçare ka pozuar me stilin e saj futuristik derisa kënga e saj është një bashkëpunim me Lady Gaga.

Edhe feminizmi ka zënë vend në këtë bashkëpunim, kurse dizajni besohet se është i punuar nga Zana Bayne. /GazetaExpress/