Argjendi i “Për’puthen” flet pas dyshimeve të Ritvanës rreth orientimit seksual të tij - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 13:27

Argjendi i “Për’puthen” flet pas dyshimeve të Ritvanës rreth orientimit seksual të tij

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 13:27

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, kosovari Argjend Raci ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin “#Gjesi” në T7, ku ka rrëfyer për të gjitha ndodhitë brenda dhe jashtë emisionit.

Në këtë intervistë, ai ka folur edhe për deklaratën e Ritvanës e cila shprehi dyshime për orientimin e tij seksual.

Lexo Edhe:

Për këtë deklaratë dhe shumë gjëra tjera mund ta ndiqni intervistën e plotë:

Ai ka qenë njëri ndër konkurrentët më të përfolur që nga hyrja e tij këtë sezon në “Për’puthen”.