Ardiani e Ledri “shkrihen si akullore” në këngën e fundit - Gazeta Express
string(55) "ardiani-e-ledri-shkrihen-si-akullore-ne-kengen-e-fundit"

Muzike

Gazeta Express

01/07/2022 1:26

Ardiani e Ledri “shkrihen si akullore” në këngën e fundit

Muzike

Gazeta Express

01/07/2022 1:26

“Gelato” është kënga e radhës që është lansuar në mesnatë e realizuar nga Ardian Bujupi dhe Ledri Vula

Këngët e verës vazhdojnë dhe tani është radha edhe e një dueti.

Bëhet fjalë për këngën “Gelato” e Ardian Bujupit dhe Ledri Vulës. “Gelato” është këngë pjesë e albumit të Ardian Bujupit, “Aventura”, të cilin ai e ka lansuar që sonte.

Pjesë e këtij Albumi edhe dy duete të tjera të Ardianit, ai me Noizyn “Aventura”. /GazetaExpress/