Ardian Bujupi i përgjigjet Capital T pasi u tha se famën e ka prej tij - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/11/2020 14:50

Ardian Bujupi i përgjigjet Capital T pasi u tha se famën e ka prej tij

Rozë

Gazeta Express

30/11/2020 14:50

Ardian Bujupi ka për t’i thënë diçka publikisht Capital T.

Në dy paraqitje të fundit televizive teksa fliste për Ardian Bujupin, Capital T në një formë la të kuptohej se famën e suksesin, këngëtari e ka falë bashkëpunimeve me të.

E tani nuk ka munguar edhe reagimi i vetë Ardianit i cili zgjodhi që ti kthente përgjigje Trimit nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Nëse ja nisim këtë punë vlla mos fol mas shpine por hina live dhe i shprehim senet. Sukseset dhe meritat e kujt kanë qenë këngët etj etj”, ka shkruar Ardiani në Instagram ndërsa deri tani nuk kemi pasur ndonjë reagim nga Capital T.

Mbetet të shihet se cila do të jetë përgjigja e Trimit apo ka vendosur të heshtë