Ardi dhe Mirdoni flasin për përkrahjen që kanë nga estrada, këndojnë këngën e re - Gazeta Express
string(79) "ardi-dhe-mirdoni-flasin-per-perkrahjen-qe-kane-nga-estrada-kendojne-kengen-e-re"

TV/Film

Gazeta Express

15/04/2024 21:12

Ardi dhe Mirdoni flasin për përkrahjen që kanë nga estrada, këndojnë këngën e re

TV/Film

Gazeta Express

15/04/2024 21:12

Dyshja e njohur Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli kanë qenë të ftuar sonte në emisionin Canape të T7

Ata kanë folur për këngën e tyre të re, derisa ka kënduar edhe disa vargje të këngës së tij të re, e cila është punuar nga Bini Diez.

Lexo Edhe:

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli kanë biseduar edhe për marrëdhëniet e tyre me estradë, ku e ka lavdëruar Labinot Tahirin. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e Ardit dhe Mirdonit