Arbëri e dërgon në nominim Donaldin, Beatrix dhe Einxhel - Gazeta Express
string(55) "arberi-e-dergon-ne-nominim-donaldin-beatrix-dhe-einxhel"

TV/Film

Gazeta Express

19/01/2022 0:39

Arbëri e dërgon në nominim Donaldin, Beatrix dhe Einxhel

TV/Film

Gazeta Express

19/01/2022 0:39

Big Brother kishte zgjedhur sonte që Arbëri të hapte Kutinë e Pandorës

E derisa ai ka bërë zgjedhjen e tij për ta hapur atë, duke u bërë kështu imun nga nominimi.

Lexo Edhe:

Por, ai ka dërguar tre persona në nominim dhe në njëfarë forme u duk paksa si “hakmarrje” ndaj Donaldit dhe Beatrix pasi që ata dërguan në nominim Einxhel dhe DJ Dagz duke dërguar në nominim: Donaldin, Beatrix dhe Einxhel.

DJ Dagz dhe Xheisara kanë qenë dy të eliminuarit e radhës nga Big Brother. /GazetaExpress/