Arbër Selmani me libër të ri - Gazeta Express
string(28) "arber-selmani-me-liber-te-ri"

Arte

Gazeta Express

24/05/2022 15:46

Arbër Selmani me libër të ri

Arte

Gazeta Express

24/05/2022 15:46

Autori i “Kosova në 14 tregime kulturore” do të vij së shpejti me libër të ri.

Libri me poezi e prozë poetike do të promovohet me 7 qershor, në Kino ARMATA në Prishtinë, prej orës 19:00. Ky është libri i dytë i autorit me poezi e prozë, dhe i bie që në poezi Arbër Selmani kthehet pas 17 vitesh.

Lexo Edhe:

Libri është dedikim për babain e tij, ashtu si thot edhe vet autori