Arbër Bytyqi flet për raportet me estradën, si i menaxhon konfilktet? - "Munohna mi anashkalu edhe me kanë..." - Gazeta Express
string(101) "arber-bytyqi-flet-per-raportet-me-estraden-si-i-menaxhon-konfilktet-munohna-mi-anashkalu-edhe-me-kane"

Arbër Bytyqi flet për raportet me estradën, si i menaxhon konfilktet? – “Munohna mi anashkalu edhe me kanë…”

Rozë

Gazeta Express

18/05/2024 12:49

Make up artisti i njohur, Arber Bytyqi, ka qenë i ftuar të premten mbrëma, në emisionin “Canapé”, në T7.

Duke folur për jeten private dhe profesionale, ai foli edhe për raportet që ka me estraden dhe si i menaxhon konfliktet.

Lexo Edhe:

Se çfarë ka thënë për këtë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/