Arbenitën siç nuk e keni parë - Gazeta Express
string(29) "arbeniten-sic-nuk-e-keni-pare"

Yjet

Gazeta Express

28/06/2022 23:54

Arbenitën siç nuk e keni parë

Yjet

Gazeta Express

28/06/2022 23:54

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e ri fotografik

E veshur paksa me stil të cowboyve në Amerikë, Arbenita ka pasur të veshur një veshje të zezë, e cila shfaq asetet e saj seksi dhe trupin e tonifikuar.

Arbenita vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, sidomos me fotosesione ku ajo është fytyrë e disa prodhuesve të veshjeve të tekstilit.

E bukuroshja nga Kumanova ka zgjedhur që t’i përkushtohet karrierës së saj si modele duke postuar vazhdimisht foto nga fotosesionet e saj. /GazetaExpress/