Arbenita zbulon nëse është ende bashkë me Feron - Gazeta Express

Arbenita zbulon nëse është ende bashkë me Feron

Rozë

Gazeta Express

30/09/2020 17:54

Fero dhe Arbenita janë gjithmonë në krye të medieve roze për lidhjen e tyre, së fundi u përfol se ata ishin ndarë përfundimisht para pak kohe.

Me disa InstaStory të publikuara nga vet modelja, u supozua se ajo ndihej e përdorur nga Fero sepse sipas atij postimi, ‘ai kishte pasur interes nga ajo’.

Së fundi, modelja i fton të gjithë ta shikojnë intervistën e fundit ku kjo merr pjesë bashkë me një modele tjeter.

Në njërën prej pyetjeve Arbenita përgjigjet se ’emoji’ i fundit që i ka dërguar dikujt ka qenë të dashurit të saj dhe se fotografia e fundit në telefon është foto e ruajtur nga biseda me të dashurin e saj.

Por, ajo nuk do ta publikojë atë sepse thotë “nuk dua që vajzat ta marrin numrin e të dashurit tim”.

Me këtë, Arbenita la të kuptohej se ajo dhe Fero janë ende bashkë.

Last Thing On Your Phone | With Arbenita Ismajli and Roxy Horner | MIMII

What’s the last thing you googled? Arbenita and Roxy tell us the last thing on their phones… You’re here. You get it. Don’t miss a thing.. Shop Now: https:…