Arbenita vazhdon t’i tregojë linjat pas shtatzënisë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 22:28

Arbenita vazhdon t’i tregojë linjat pas shtatzënisë

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 22:28

Arbenita Ismajli nuk ka të ndalur së treguari format e saj seksi pas lindjes së vajzës

Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia Veriore i dha fund beqarisë vitin e kaluar duke u martuar me reperin Fero.

Lexo Edhe:

Ata ishin përfolur për një lidhje jo stabile para se të martoheshin, ku disa herë ishin ndarë dhe pastaj ribashkuar.

Pas pak muajve të martesës së saj Arbenita kishte lindur vajzën e saj Nina dhe që nga atëherë Arbenita është e fokusuar përpos në të qenit nënë edhe në punën e saj. /GazetaExpress/