Arbenita tregon më shumë së duhet në fotot e fundit - Gazeta Express
string(51) "arbenita-tregon-me-shume-se-duhet-ne-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:35

Me i fundit

Arbenita tregon më shumë së duhet në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:35

Modelja nga Kumanova ka treguar edhe njëherë pse është njëra prej modeleve më të kërkuara

Bukuroshja, e cila është martuar me reperin Fero në Kosovë, është parë e veshur me një fund të shkurt ku shfaqen këmbët e saj seksi dhe një kroset që thekson belin e saj të hollë dhe gjoksin.

Lexo Edhe:

Sigurisht, edhe këto foto ishin pjesë e fotografive që Arbenita vazhdimisht poston në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Arbenita përpos modele vazhdon të jetë edhe një nënë e përkushtuar për vajzën e saj Nina, të cilën ajo e lindi pas martesës me Feron. /GazetaExpress/