Arbenita reagon pasi Fero kërkoi një grua të dytë - Gazeta Express
string(49) "arbenita-reagon-pasi-fero-kerkoi-nje-grua-te-dyte"

Arbenita reagon pasi Fero kërkoi një grua të dytë

Rozë

Gazeta Express

12/09/2023 13:47

Fero dhe Arbenita po kalojnë një krizë në çift. Madje të njejtit janë edhe në prag të divorcit.

Fero tha se gruaja e parë nuk duhet ta ndalë burrin që ta marrë gruan e dytë.

Lexo Edhe:

E për këtë nuk ka munguar reagimi i modeles bukuroshe. 

Ajo ka publikuar një foto me anë të së cilës anasjelltas ja bënê me dije se cfarë ka humbur.