Arbenita po e shqyrton mbylljen e Instagramit për pak javë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 23:07

Arbenita po e shqyrton mbylljen e Instagramit për pak javë

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 23:07

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli ka postuar disa foto në instagram ku ka thënë se ajo është duke e shqyrtuar mbylljen e profilit të saj në Instagram

Ndoshta, modelja për shkak të koronavirusit dhe pauzimit që është bërë në tërë botën shkaku i kësaj pandemie po dëshiron që të pauzon edhe faqen e saj në Instagram.

“Po mendoj që ta deaktivizoj instagramin për pak javë”, ka shkruar modelja

Ndryshe, Arbenita njihet për lidhjen e saj jo fort stabile me reperin kosovar, Fero. /GazetaExpress/