Arbenita, një ekstravagante seksi në fotot e fundit - Gazeta Express

Gazeta Express

21/02/2020 23:59

Arbenita, një ekstravagante seksi në fotot e fundit

Gazeta Express

21/02/2020 23:59

Modelja dhe e dashura e reperit Fero po vazhdon me paraqitjet e saj seksi në rrjetet sociale

Pasi që mbrëmë bëri disa fotografi ku ajo shihej në të brendshme dhe ekspozonte gjoksin e saj seksi, modelja Arbenita Ismajli sot ka vendosur që të paraqitet më ndryshe.

Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia është paraqitur në një fustan ngjyrë portokalli ku përsëri i thekson asetet e saj.

Ndryshe, modelja u bë e njohur pas lidhjes se saj me reperin problematik Fero. /GazetaExpress/