Arbenita Ismajli si sirenë në veshje të bardha - Gazeta Express

Arbenita Ismajli si sirenë në veshje të bardha

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 19:45

Modelja dhe bukuroshja shqiptare vazhdon të postojë foto provokative nëpër rrjetet sociale

Ajo vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të mira shqiptare, ku në fokus në çdo foto tregon linjat e saj joshëse.

Lexo Edhe:

Kësaj radhe, Arbenita ka zgjedhur që të sjellë ca imazhe elegante, por pa harruar këtu edhe tregimin e aseteve të saj.

Kjo për shkak se ajo ka të veshur një fustan të bardhë që e bën atë të duket si një sirenë. Fustani ka një prerje të veçantë tek beli, kurse edhe njëherë ajo tregon format e saj perfektë.

Kësaj dukje ajo i shton edhe aksesorë si vathë ari derisa flokët e saj janë të drejta e të leshura në supe. Modelja ka edhe një grim të theksuar, jo të tepruar, që e bën atë të duket bukur, e ndihmuar kjo për të qenit një zeshkane.

Po ashtu gjatë ditës Arbenita ka ardhur edhe me dy foto me vajzën e saj Nina, e ku janë parë në një bjeshkë duke bërë hicking.  /GazetaExpress/