Arbenita dhe të pasmet e saj të rrumbullake - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 2:03

Arbenita dhe të pasmet e saj të rrumbullake

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 2:03

Arbenita Ismajli ka ndezur sot rrjetin social me foto tepër seksi

Në disa foto që ka postuar ajo në Instagram në të brendshme derisa ka fokusuar të pasmet.

Modelja ka vazhduar që pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit ku ka marrë pjesë në një fotosesion ku është parë me disa modele të tjera. /GazetaExpress/