Arbana Osmani tregon si rrallëherë barkun e rrumbullakosur dhe shkëlqen nga nuri i shtatzënisë - Gazeta Express

Arbana Osmani tregon si rrallëherë barkun e rrumbullakosur dhe shkëlqen nga nuri i shtatzënisë

Gazeta Express

19/07/2020 14:11


Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e bëri të ditur vetë moderatorja me datë 7 maj.

Ajo është në javët e fundit të shtatzënisë dhe më herët ka treguar se preferon ta shijojë larg vëmendjes së mediave dhe publikut. Arbana ka publikuar rrallëherë në rrjete sociale foto me barkun e rrumbullakosur dhe një ndër këto të rralla herë është sot.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto nga kuzhina, ku shihet e buzëqeshur dhe me një fustan të bardhë, i cili i vë në pah barkun e rrumbullakosur dhe nurin e shtatzënisë.