Arbana Osmani: Olta ka vendosur të largohet nga 'Big Brother VIP' - Gazeta Express
string(62) "arbana-osmani-olta-ka-vendosur-te-largohet-nga-big-brother-vip"

Arbana Osmani: Olta ka vendosur të largohet nga ‘Big Brother VIP’

Rozë

Gazeta Express

01/04/2023 21:10

Arbana Osmani e nisi mbrëmjen e sotme spektaklin e “Big Brother VIP” duke njoftuar se të gjithë banorët, përpos njërës, kanë vendosur të qëndrojnë në shtëpi ndonëse data e finales së madhe është shtyrë.

Moderatorja i habiti të gjithë teksa tha se aktorja Olta Gixhari ka vendosur të lërë garën dhe të largohet nga ky reality show. 

Lexo Edhe:

“Ndonëse sot është 1 Prilli, kjo nuk është një gënjeshtër. Olta ka arsyet e saj të cilat do t’i diskutojmë më vonë së bashku sigurisht”, tha Arbana.