Arbana Osmani befasohet në punë, merr një dhuratë shumë të veçantë - Gazeta Express

Arbana Osmani befasohet në punë, merr një dhuratë shumë të veçantë

Rozë

Gazeta Express

05/01/2021 15:34

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, me të përfunduar festat i është kthyer sërish punës.

Por, atë e pritën dhuratat në punë dhe një befasi të këndshme ia bëri stafi i saj, duke e emocionuar Arbanën.

Ajo publikoi një video, teksa tregon një kartolinë, me të cilën lë të kuptohet se stafi i bleu rroba asaj.

“Befasi e mirë më priti në zyrën time, nga ekipi im”, janë fjalët e Arbanës sipër fotografisë.

Kujtojmë se moderatorja më 2020 u bë nënë për herë të dytë, ajo dhe Eduarti mirëpritën një djalë.