Arabella ngrit temperaturat me pozat e saj në Formentera - Gazeta Express
string(56) "arabella-ngrit-temperaturat-me-pozat-e-saj-ne-formentera"

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 21:29

Arabella ngrit temperaturat me pozat e saj në Formentera

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 21:29

Ylli i Love Island, Arabella Chi ka ngritur temperaturatme disa poza që i ka bërë në Formenteran

Arabella Chi është duke e mposhtur nxehtësinë duke kaluar pushimet në ishullin e saj të bukur në Spanjë Formentera, foto të cilat ajo i ka bërë të mërkurën.

Lexo Edhe:

Ish garuesja e Love Island (31) ka treguar trupin e saj ngjyrë bronzi teksa ka pasur të veshur bikine të kaltra.

Vendorët e kanë pritur atë mirë dhe duket se ajo ia ka shpërblyer këtë vizitë me fotot e saj që ajo i ka postuar nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/