Arabella Chi provokative në të brendshme, s’i lënë vend imagjinatës - Gazeta Express
string(65) "arabella-chi-provokative-ne-te-brendshme-si-lene-vend-imagjinates"

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 20:03

Arabella Chi provokative në të brendshme, s’i lënë vend imagjinatës

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 20:03

Ylli i Love Island, Arabella Chi i ka ngritur temperaturat në të brendshme të tejdukshme duke bërë kështu një fotosesion të nxehtë

Chi nuk i ka lënë vend imagjinatës, derisa fotot janë bërë me qëllim të promovimit të një shtëpie mode.

Ish ylli i Love Island (30) duke në formë dhe i ka ruajtur asetet mirë, derisa pozon detale të këtyre të brendshmeve.

Kaçurrelët e saj karamele janë stiluar valë valë dhe shtrihen deri në krahët e saj. /GazetaExpress/