Arabella bombardon me asete në plazhet e Spanjës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/08/2021 21:12

Arabella bombardon me asete në plazhet e Spanjës

Yjet

Gazeta Express

04/08/2021 21:12

Ylli i Arabella Chi ka treguar trupin e saj të tonifikuar me bikine rozë derisa është parë duke marrë ngjyrë në pushimet e saj në Spanjë.

Ajo ka marrë famë nga vila e Love Island, ku shumicën e kohës së saj e kaloi në bikine.

Lexo Edhe:

Arabella Chi edhe sot është duke sensacionale derisa ajo ka treguar gjoksin e saj në bikine rozë dhe të verdha të Nasty Gal.

Ajo nuk ka ngurruar duke treguar asetet e saj seksi nga plazhi.

Modelja (30) ka treguar se di të jetë seksi në diell derisa ka shijuar detin. /GazetaExpress/