Apeli i dha Vulën Berishës, Basha mbledh strukturat - Gazeta Express
string(50) "apeli-i-dha-vulen-berishes-basha-mbledh-strukturat"

Shqiperi

Gazeta Express

11/06/2024 16:46

Apeli i dha Vulën Berishës, Basha mbledh strukturat

Shqiperi

Gazeta Express

11/06/2024 16:46

Pasi Gjykata e Apelit i dha vulën Partisë Demokratike të drejtuar nga Sali Berisha sot në orën 17:00 Basha pritet të mbledhë strukturat, për të vendosur për hapat e radhës që do të hedhin.

Nga PD zyrtare në gjykatë ishin përfaqësuesit ligjorë Indrit Sefa, Rezart Kthupi dhe Endri Hasa, ndërsa nga Rithemelimi krahas përfaqësuesve ligjorë, si Ivi Kaso janë dhe deputetët kryesorë mbështetës si Flamur Noka, Gazment Bardhi, Agron Gjekmarkaj.

Lexo Edhe: