Apeli i dha Berishës vulën e PD-së, ja si e pritën deputetët vendimin e Apelit - Gazeta Express
string(77) "apeli-i-dha-berishes-vulen-e-pd-se-ja-si-e-priten-deputetet-vendimin-e-apelit"

Apeli i dha Berishës vulën e PD-së, ja si e pritën deputetët vendimin e Apelit

Shqiperi

Gazeta Express

11/06/2024 16:12

Gjykata e Apelit këtë të martë, pas dy vite e gjysëm betejë lvendosi se logoja dhe vula e PD-së i takon Sali Berishës.

Vendimi i Apelit u prit me entuziazëm nga deputetët e Rithemelimit, të cilët dolë3n nga ambientet e gjykatës të buzëqeshur dhe me dy gishta lart.

Lexo Edhe:

Deputetët Flamur Noka, Gazment Bardhi, Agron Gjekmarkaj Luan Baçi dhe demokratë të tjerë, nuk e fshehin entuziazmin pas vendimit, ndërsa festa ka plasur edhe në selinë e PD.