Anulohet një gol në fund, mbyllet baras pjesa e parë në ndeshjen mes Belgjikës dhe Marokut - Gazeta Express
string(89) "anulohet-nje-gol-ne-fund-mbyllet-baras-pjesa-e-pare-ne-ndeshjen-mes-belgjikes-dhe-marokut"

Anulohet një gol në fund, mbyllet baras pjesa e parë në ndeshjen mes Belgjikës dhe Marokut

Sport

Gazeta Express

27/11/2022 14:52

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Belgjikës dhe Marokut në Kupën e Botës “Katar 2022”.

45 minutat e parë në stadiumin “Al Thumama” përfunduan baras dhe pa gola, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Marokienët ia dolën të shënonin gol në fundin e kësaj pjese, por goli u anulua nga VAR-i për shkak të pozitës jashtë loje.

Kujtojmë se kjo ndeshje është e vlefshme për raundin e dytë në Grupin F. /Gazeta Express/