Anne, promovon bikinet e linjës së saj tepër seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/06/2020 19:03

Anne, promovon bikinet e linjës së saj tepër seksi

Rozë

Gazeta Express

29/06/2020 19:03

E porsa fejuara Leigh-Anne Pinnock ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të bardha derisa ka promovuar linjën e saj të bikinëve në një anije

E porsa fejuar Leigh-Anne Pinnock ka treguar se është vajza përfekte për të reklamuar linjën e saj dhe atë e ka bërë duke pozuar në bikine të bardha.

Ajo ka treguar disa nga krijimet e linjës së saj që e ka pagëzuar me emrin “A Seashell”.

Leigh-Anne (28) është fejuar pas një lidhje katër vjeçare me të dashurin e saj Andre Grey muajin e kaluar. /GazetaExpress/