Anne-Marie shfaqet pa jelek në një veshje provokative - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/11/2021 20:06

Anne-Marie shfaqet pa jelek në një veshje provokative

Yjet

Gazeta Express

24/11/2021 20:06

Anne Marie është shfaqur pa jelek derisa ka treguar asetet e saj në disa foto të rrezikshme

Anne-Marie është dukur e jashtëzakonshme me disa fotografi që ka postuar në Instagram këtë të mërkurë.

Lexo Edhe:

Këngëtarja (30) është shfaqur pa jelek në një numër nudo derisa ka treguar gjoksin dhe belin e saj të tonifikuar.

Ylli po ashtu ka treguar të pasmet e saj derisa ka pozuar provokative para aparatit. /GazetaExpress/