Anna tregon asetet e kolme në të brendshme - Gazeta Express

Anna tregon asetet e kolme në të brendshme

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 19:34

Ylli i Love Island ka treguar trupin e saj seksi derisa ka të veshur të brendshme me një palë brekë të shkurtra

Ajo shpesh ka postuar koleksione të ndryshme nga karantina dhe këtë e ka bërë edhe sot.

Anna Vakili këtë e ka bërë edhe në vikendin që lam pas duke treguar asetet e saj në disa fotografi.

Zogëza e Love Island, këto asete i ka treguar përsëri në rrjetin e saj instagram. /GazetaExpress/